Супервізія з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах

03 травня 2018 року з ініціативи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на базі Циблівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася супервізія з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.
У заходах взяли участь: директор школи Віталій Дідичук, шкільний психолог Світлана Шульга, директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль, начальник відділу соціальної роботи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ірина Пурденко, старший інспектор Переяслав-Хмельницького ВП старший лейтенант поліції Олександр Кіряков, батьки та учні.
На засіданні було розглянуто питання сім'ї, яка потребує вирішення ситуації взаємовідношень між батьками та дитиною в підлітковому віці, стимулювання до навчання та саморозвитку. Під час засідання батькам надані рекомендації щодо розвитку і виховання старшокласника.