Відбулася супервізія з питань сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах

11 липня 2018 року в Улянівській сільській раді відбулася супервізія з питань сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.
У заході взяли участь: голова Улянівської сільської ради Петро Ємець, секретар сільської ради Аліна Каплюк, начальник служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької РДА Світлана Бутник, директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль, провідний фахівець із соціальної роботи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олександр Кліменко, директор Улянівської ЗОШ Ігор Куртяк, завідувачка Улянівським ФАПом Лідія Стародуб.
На засіданні було розглянуте питання сім'ї, яка потребує оперативного вирішення проблемної ситуації.
З метою формування відповідального ставлення до батьківства, підвищення батьківського потенціалу щодо задоволення потреб дитини та попередження соціального сирітства батькам надані рекомендації щодо розвитку, виховання та медичного догляду дітей. Також проведена профілактична бесіда щодо шкідливих звичок та працевлаштування батьків.