Відбулося засідання дорадчого органу

13 серпня 2018 року в приміщенні Переяслав-Хмельницької районної адміністрації під головуванням керівника апарату Валерія Перчука відбулося засідання дорадчого органу з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.
У заході взяли участь: начальник служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Світлана Бутник, головний спеціаліст ССДС Галина Овсієнко, заступник головного лікаря по дитинству та пологодопомозі Переяслав-Хмельницької ЦРЛ Антоніна Бєлущенко, директор Переяслав-Хмельницького РЦСССДМ Елла Смаль, директор Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку Світлана Шевченко, фахівці із соціальної роботи РЦСССДМ.
На засіданні було розглянуті питання 7 сімей, що потребують надання соціальних послуг з метою попередження соціального сирітства, формування відповідального ставлення до батьківства, сприяння влаштування в дитячі заклади. Прийнято рішення: трьом сім'ям завершити соціальний супровід у зв'язку з подоланням складних життєвих обставин, одну дитину повернути з патронатної родини в біологічну, двох дітей влаштувати в патронатну сім'ю. Також, дві сім'ї взяти під соціальний супровід з метою підвищення батьківського потенціалу та попередження потрапляння дітей в інтернатні заклади.