Діти Переяславщини отримали набір канцелярських товарів

На виконання Законів України «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», «Про охорону дитинства», «Про соціальні послуги», районної соціальної Програми «Добробут» на 2018-2022 роки та з нагоди початку нового навчального 2018-2019 року працівниками Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було підготовлено понад сімдесят наборів канцелярських товарів для дітей із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах на суму шість тисяч гривень.
Школярі з двадцяти сіл району отримали зошити, ручки, олівці, альбоми для малювання, кольоровий папір, фарби, пластилін, клей. Також побажання наполегливо крокувати дорогою знань і пам’ятати, що саме від освіти залежить успіх у майбутньому. \