Здійснено виїзд у сім'ї, що перебувають у складних життєвих обставинах

06 вересня 2018 року фахівцями Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із заступником голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анною Скляренко здійснено виїзд у сім'ї, що перебувають у складних життєвих обставинах.
Під час виїзду було охоплено 8 сімей із с. Світанок, с. Хоцьки та с. Лецьки.
Фахівцями  центру було здійснено оцінку потреб дітей та сімей. Батькам надано рекомендації щодо цільового використання державних допомог, формування власного бюджету, відповідального ставлення до батьківства та дотримання санітарно-гігієнічних норм помешкання.
Заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Анна Скляренко ознайомилася з роботою Переяслав-Хмельницького РЦСССДМ, та пообіцяла посприяти у наданні гуманітарної допомоги, зокрема продуктів харчування багатодітній родині, та в отриманні медичної допомоги дитині з інвалідністю.