Проведений профілактичний рейд «Діти вулиці»

19 вересня  2018 року проведений профілактичний рейд «Діти вулиці». У заході взяли участь головний спеціаліст служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Галина Овсієнко, директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль, інспектор ювенальної превенції сектору превенції Переяслав-Хмельницького ВП Юлія Тимченко та секретар Лецьківської сільської ради Людмила Сердюк.
Під час здійснення рейду у с. Пологи-Чобітьки була виявлена сім’я де виховується двоє малолітніх дітей, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків, а саме: не піклуються про їхній фізичний, духовний та моральний стан, не забезпечують належним харчуванням та доглядом.
В результаті рейду мама з двома дітьми була поміщена у відділення КНП Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницька районна лікарня».
Планується продовжити роботу з батьками щодо відповідального ставлення до виконання батьківських обов’язків, здорового способу життя та дотримання санітарно-гігієнічних норм приміщення де проживають діти.
Вирішується питання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків згідно ст. 184 Кодексу КпАП України.