За підтримки представників БФ «Право на захист» фахівці Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснили спільний виїзд у с. Вовчків

20 вересня 2018 року за підтримки представників БФ «Право на захист» фахівці Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснили спільний виїзд у с. Вовчків.
Мета виїзду – надання консультацій та вияснення обставин в яких знаходиться особа, для подальшого виготовлення паспорта громадянина України.
Під час інтер’ю представники фонду ознайомилися із документами, склали план спільних дій та визначили напрямки роботи.
«Право на захист» – благодійний фонд, який захищає права шукачів притулку, біженців, осіб без громадянства і без документів, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих унаслідок конфлікту.
Основна діяльність:
-         захист прав через пряму правову допомогу;
-         моніторинг стану дотримання прав і свобод людини;
-         просування системних змін за допомогою адвокаційних інструментів,включно із веденням стратегічних судових справ на національному й міжнародному рівнях та участі в законотворчій діяльності;
-         підвищення рівню обізнаності суспільства щодо міграційних питань та їхніх прав;
-         допомога фахівцям, які працюють у державних структурах у зміцненні професійного потенціалу та підвищенні обізнаності щодо прав людини через освітні та тренінгові програми;
-         підвищення обізнаності українського суспільства;
-         надання гуманітарної допомоги найбільш уразливим групам населення.
         Тож сподіваємось, що в результаті співпраці, повнолітній громадянин нашого району отримає свій основний документ.