Зустріч групи взаємопідтримки для прийомних батьків та патронатної родини

День усиновлення – свято України, яке відзначається 30 вересня та співпадає з днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, що є символічним і уособлює віру в те, що кожна наша дитина буде виховуватися в родині, надію на об'єднання заради цього всього українського суспільства, плекання в душі кожного із нас великої мудрості і любові до дитини як найціннішого дару нашого життя.
З нагоди Дня усиновлення, з метою розвитку сімейних форм виховання та впровадження патронату над дитиною Переяслав-Хмельницький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів традиційну зустріч  групи взаємопідтримки для прийомних батьків та патронатної родини «Прийомна сім'я – батьківство в радість», яка відбулася 27.09.2018 року в приміщенні кінотеатру «3D CINEMA».
З вітальним словом до учасників заходу звернулась заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анна Скляренко.  Директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль акцентувала увагу учасників зустрічі на тому, що саме в сім'ї з покоління в покоління передаються життєвий досвід та мудрість, саме в сім'ях прививаються духовні цінності та формується характер людини.
Начальник відділу соціальної роботи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ірина Пурденко розглянула з прийомними батьками важливі теми у вихованні прийомних дітей, а саме: «Місце Інтернету в житті сучасної дитини. Безпека та ризики. Координовані підліткові інтернет-ігри», «Формування та розвиток сімейного мікроклімату в прийомній сім'ї у період довлаштування дітей», «Патріотичне виховання підлітків», «Попередження професійного вигорання прийомних батьків».
Обговорення результатів зустрічі та вражень після перегляду мультика пройшло за філіжанкою кави та смачною піцою.
Щиро дякуємо власникам кінотеатру «3DCINEMA» за приємний подарунок дітлахам – безкоштовний перегляд мультфільму.