Засідання дорадчого органу з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах

3 жовтня 2018 року в приміщенні Переяслав-Хмельницької районної адміністрації під головуванням заступника голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анни Скляренко відбулося засідання дорадчого органу з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.
У заході взяли участь: начальник служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Світлана Бутник, директор Переяслав-Хмельницького РЦСССДМ Елла Смаль, директор Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку Аліна Бояр, фахівці із соціальної роботи РЦСССДМ.
На засіданні було розглянуто питання дев’яти сімей, що потребують надання соціальних послуг з метою попередження соціального сирітства, формування відповідального ставлення до батьківства, сприяння влаштування в дитячі заклади та консультацій вузькопрофільних спеціалістів.
Прийнято рішення: чотирьом сім'ям завершити соціальний супровід у зв'язку з подоланням складних життєвих обставин, дві родини взяти під соціальний супровід з метою надання соціальних послуг. Дві родини влаштувати на тимчасове проживання в Переяслав-Хмельницький районний соціальний гуртожиток. Також, колегіально опрацьовано питання п’яти  сімей, що на даний час проживають у закладі.