Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Відбулася супервізія з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах

04 жовтня 2018 року в приміщенні Хоцьківської сільської ради відбулася супервізія з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.
У заході взяли участь: начальник служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Світлана Бутник, голова Хоцьківської сільської ради Валентина Дмитренко, секретор Хоцьківської сільської ради Ольга Бобровник, директор Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ст. Оксана Бузницька, заступник директора Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ст. Любов Мельник,   директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль, провідні фахівці із соціальної роботи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Лариса Бобровник та Марина Пурденко, члени виконкому Хоцьківської сільської ради: Світлана Качкалда, Федір Лесик, Тетяна Лесик, Людмила Кушнір, лікар Хоцьківської амбулаторії Юрій Попов та батьки учнів 1 класу Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ст.
На засіданні було розглянуто питання сім'ї, батьки якої не виконують своїх батьківських обов’язків, не задовольняють потреби дітей і потребують корекції у формуванні здорового способу життя, санітарно-гігієнічних норм та дисципліни.
Члени комісії уважно вислухали звернення батьків учнів, членів виконкому, вчителів, лікаря амбулаторії та батьків родини, яка перебуває у складних життєвих обставинах. В результаті обговорення вирішили направити дітей до КНП Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» з метою проходження  обстеження та лікування. З батьками родини заплановано провести роботу щодо усвідомлення відповідальності за дітей та виконання своїх батьківських обов’язків.
Також працівники центру спільно із службою у справах дітей та сім'ї здійснили виїзд  в села: Пологи-Яненки, Віненці, Лецьки, Пологи-Чобітьки та надали  соціальні послуги 7-ми сім'ям, в яких виховуються неповнолітні діти.