Фахівці Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснили виїзд у с. Вовчків

15 листопада 2018 року спільно із представниками БФ «Право на захист» фахівці Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснили спільний виїзд у с. Вовчків.
Мета виїзду – продовження зібрання необхідного пакету документів для встановлення особи повнолітнього мешканця Переяслав-Хмельницького району для  подальшого виготовлення паспорта громадянина України.
Цього ж дня проведено роботу з начальником та працівниками державної міграційної служби України Переяслав-Хмельницького районного сектору з метою уточнення зібраних довідок та подачею документів на його виготовлення.
Завдяки співпраці БФ «Право на захист» та Переяслав-Хмельницького районного сектору державної міграційної служби України сподіваємось, що найближчим часом житель нашого району отримає паспорт громадянина України (ІD).