Благодійна акція для дітей незахищених категорій Переяслав-Хмельницького району

За доброю традицією вже декілька років поспіль учні загальноосвітньої школи № 6 міста Переяслава-Хмельницького напередодні новорічних та різдвяних свят організовують благодійну акцію для дітей незахищених категорій Переяслав-Хмельницького району та мешканців Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку.
Разом зі своїми вчителями маленькі школярі з великим чуйним серцем зібрали м’які іграшки та розвиваючі ігри для сільської малечі. За сприянням фахівців Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ці речі отримають діти з особливими потребами та з сімей, що потрапили у складні життєві обставини.
Щиро дякуємо учням школи №6, їхнім батькам та наставникам за те, що вони вчаться буди чуйними, добрими, небайдужими до тих, хто потребує підтримки.