Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Засідання дорадчого органу

02 січня 2019 року з ініціативи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено засідання дорадчого органу з питань координаційної діяльності суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Головувала заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Анна Скляренко. В засіданні взяли участь: начальник служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької РДА Світлана Бутник, директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Переяслав-Хмельницької РДА Елла Смаль та провідний фахівець із соціальної роботи Лариса Бобровник, директор Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку Аліна Бояр, голова  Великокаратульської сільської ради Олександр Середній, заступник директора по дитинству та пологовій допомозі КНП «Переяслав-Хмельницька ЦРЛ» Антоніна Бєлущенко.
Під час засідання були розглянуті питання про ситуації, що склалися у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах та проживають на території Переяслав-Хмельницького району.
В результаті засідання молодій мамі з новонародженою дитиною рекомендовано влаштування в соціальний заклад з метою формування відповідального ставлення до батьківства, попередження раннього соціального сирітства та вирішення матеріально-побутових проблем сім'ї; сприяння оформлення державних соціальних допомог та контроль за їх використанням.
Ще одну сім'ю вирішено вивести з-під соціального супроводу, але залишили на контролі Переяслав-Хмельницького РЦСССДМ терміном до двох місяців.