Участь у IV Всеукраїнському Форумі сім'ї

1 березня виконуюча обов’язки  директора  Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ірина Пурденко взяла участь у IV Всеукраїнському Форумі сім'ї.

У форумі взяли участь президент Петро Порошенко, секретар РНБО Олександр Турчинов, голова ПЦУ митрополит Епіфаній, президент Всеукраїнського Союзу Церков християн віри євангельської-п'ятидесятників Михайло Паночко, голова Всеукраїнського союзу християн-баптистів Валерій Антонюк і глави інших церков, глава Світового конгресу сімей Брайн Браун, міністри, уповноважений президента з прав дітей Микола Кулеба, лідери фракцій, народні депутати.

Організатори та учасники форуму заявили про необхідність підтримки сім'ї та сімейних цінностей в Україні, що має виражатися в конкретних кроках з боку держави. Серед них створення профільної інституції, розвиток мережі фахівців у всіх регіонах України, які надаватимуть підтримку сім'ям, просвітницька робота, підвищення рівня усвідомленого батьківства, недопущення появи в соціальній рекламі "пропаганди різних видів девіантної поведінки".

На тематичній групі були розглянуті питання формування відповідального ставлення до батьківства, представлений практичний досвід надання соціальних послуг сім'ям громадськими об’єднаннями, модель виховання підростаючого покоління в Латвії.

Також, під час заходу можна було отримати контакти та роздатковий матеріал щодо співпраці з соціальними партнерами.