Участь у семінарі

12 березня 2019 року виконуюча обов’язки директора Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ірина Пурденко взяла участь у навчальному семінарі «Реалізація центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Київської області державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству», який був організований Київським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Під час заходу опрацьовано впровадження Закону України «Про протидію та запобігання домашньому насильству», постанову КМУ №658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», постанови КМУ №800 «Деякі питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров'ю»; алгоритм взаємодії суб’єктів соціальної роботи під час надання допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства. Під час майстер-класу набула практичного досвіду з використання технік та методик в ході роботи з жінками та дітьми, що постраждали від домашнього насильства.