Відбулася супервізія з метою аналізу стану навчання та розвитку дитини, що виховується в прийомній родині

4 квітня 2019 року за ініціативи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на базі Переяслав-Хмельницького ЦПТО відбулася супервізія з метою аналізу стану навчання та розвитку дитини, що виховується в прийомній родині.
У супервізії взяли участь: заступник директора - начальник відділу соціальної роботи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ірина Пурденко, класний керівник Наталія Доготар, майстер Юлія Цабенко.
Під час зустрічі опрацьовано питання рівня успішності, емоційного мікроклімату в родині, стосунків з товаришами по училищу, самоусвідомлення, навичок самообслуговування, профілактики шкідливих звичок. Також, здійснено перевірку умов проживання в гуртожитку.
За результатами бесіди надано рекомендації та поради відповідно потреб дитини.

Інф. Переяслав-Хмельницького
районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді