Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!«Прийомна сім'я – батьківство в радість»

З метою розвитку сімейних форм виховання та патронату над дитиною,  сприяння створення умов для соціального та інтелектуального розвитку, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки прийомним родинам та патронатним вихователям 16 квітня 2019 року Переяслав-Хмельницьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Переяслав-Хмельницьким ліцеєм-інтернатом «Патріот» проведено зустріч групи взаємопідтримки «Прийомна сім'я – батьківство в радість».

З вітальним словом до учасників заходу звернулись заступник директора-начальник відділу соціальної роботи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ірина Пурденко, яка проінформувала присутніх про початок циклу тренінгових занять. Соціальний педагог Наталія Павленко та психолог Тетяна Карпушенко ознайомили присутніх з методами психотерапії. Акцентували увагу батьків на важливості володіння та використання психологічних знань у вихованні дітей, налагодженню взаємодії в соціумі.

Також, всі учасники зібрання виготовили «ляльку-дзвоник», що мотивує до розвитку «Я-концепції» і формування образу «Я-в майбутньому».

По завершення тренінгового заняття за чашечкою чаю присутні обговорили свої враження, відчуття, настрій та переглянули відеоролик «У ритмі позитиву. Так виглядає справжня дружба».

Дирекція центру соціальних служб дякує директору Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату «Патріот» Василю Козію за співпрацю та розуміння важливості справи, яка спрямована на повноцінний розвиток та виховання підростаючого покоління.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді