Акція «Великодні дзвони»

Великдень – свято, сповнене любові, тепла і сімейного затишку. Воно пронизане ароматом свіжоспечених пасок і запахом свічок, осяяне весняним сонечком і насичене Божою благодаттю.

Свято Великодня традиційно святкують сімейно, у мирі та злагоді. Прикро, коли ці традиції втрачаються. Тому важливо приділити увагу найбільш вразливим  сім’ям : багатодітним, малозабезпеченим, родинам, що перебувають у складних життєвих обставинах, сімя’м, де виховуються діти з особливими потребами, прийомним і патронатній родині, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Така увага до сім’ї дасть їй змогу відчути всю повноту Господнього Воскресіння та благодаті, яку отримає кожен в цей день.

24-25 квітня 2019 року Переяслав-Хмельницький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вже традиційно привітав вразливі категорії сімей Переяслав-Хмельницького району та мешканців районного соціального гуртожитку, що в с. Гайшин зі святом Воскресіння Господнього.

Заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анна Скляренко особисто відвідала та привітала родини, що приживають у районному соціальному гуртожитку.

На виконання районної соціальної програми «Добробут» цього річ  сімдесят сімей (173 дитини) отримали смачні великодні паски.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді