Проведено профілактичний рейд

16 травня  2019 року проведено профілактичний рейд, у якому взяли участь начальник служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Світлана Бутник, директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль, старший інспектор ювенальної превенції Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП Олександр Кіряков, сільський голова Улянівської сільської ради Петро Ємець та сільський голова Ташанської сільської ради Віктор Кужільний.

Під час рейду комісією були  проконтрольовані витрачання аліментів на дітей у багатодітній родині. Відвідані сім'ї, що перебувають у складних життєвих обставинах з метою контролю за належним вихованням дітей, виконання батьківських обов’язків, дотримання здорового способу життя та санітарно-гігієнічних норм приміщення, належного догляду за дітьми та піклуються про їхній фізичний, духовний та моральний стан.

В результаті проведеної роботи складено два протоколи про факт вживання алкогольних напоїв. Проведено профілактичні бесіди з батьками щодо виховання дітей та цільового використання державних коштів.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді