Попередження правопорушень

11 червня 2019 року в приміщенні Переяслав-Хмельницького відділу поліції за участю директора Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елли Смаль, начальника відділу соціальної роботи Ірини Пурденко, старшого інспектора ювенальної превенції Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області Олександра Кірякова в присутності прийомного батька відбулася профілактична бесіда з дитиною, що проживає в прийомній родині. Під час зустрічі розглянуті питання щодо попередження проявів асоціальної поведінки, правопорушень в підлітковому віці, навчання та виховання дитини.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді