На Переяславщині відзначили День батька

13 червня 2019 року в  Переяслав-Хмельницькому районному будинку культури відбулися заходи з нагоди святкування Дня батька.

Організували це родинне свято служба у справах дітей та сім’ї, відділ культури Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації спільно з Переяслав-Хмельницьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Переяслав-Хмельницьким міжрайонним центром зайнятості, Переяслав-Хмельницьким ліцеєм-інтернатом «Патріот».

Під час заходу відзначено 4 татусів, які беруть активну участь у суспільному житті: Сергій Скляренко, Петро Савицький, Валерій  Кириченко та Євгеній Дудко. Вони прийняли до своїх родин дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Привітали нагороджених заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анна Скляренко, заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко, начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Світлана Бутник та директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Елла Смаль.

Провідний фахівець міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Оксана Мороз надала старшокласникам інформацію про Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, яка допоможе підліткам оцінити власні здібності, інтереси, можливості, та усвідомлено обрати майбутню професію.

Психологи ліцею-інтернату «Патріот» Наталія Павленко та Тетяна Карпушенко разом з прийомними сім'ями виконали вправи «Мій світ», «Лінія», «Знайомство з манкою», «Крапки» з метою розвитку особистісного потенціалу, підвищення самооцінки, самореалізації, формування довіри до оточуючих.

Святкового настрою додав концерт за участю талановитих виконавців районного будинку культури та виступів прийомних дітей.

Інф. служби у справах дітей та сімї РДА