Діти Переяслав-Хмельницького району отримали набори канцелярських товарів до нового навчального року

Традиційно перед початком нового навчального року Переяслав-Хмельницький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надає дітям шкільного віку канцелярські товари.

Тож, фахівцями центру було  підготовлено понад дев’яносто наборів канцелярських товарів для дітей із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах на суму дев’ять тисяч гривень. Кошти на придбання канцелярського приладдя були виділені із районної соціальної Програми «Добробут» на 2018-2022 роки.

Школярі із вісімнадцяти сіл Переяслав-Хмельницького району отримали зошити, ручки, олівці, альбоми для малювання, кольоровий папір, фарби, пластилін, клей.

Бажаємо батькам сил і терпіння на весь навчальний рік, а дітям -  ґрунтовних знань, цікавих уроків, легких контрольних та вірних друзів.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного
центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді