Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Інститут консультанта роботодавця – новий сервіс державної служби зайнятості

Починаючи з 01 січня 2020 року в роботу всіх центрів зайнятості/філій державної служби зайнятості запроваджено Інститут «Консультант роботодавця».

Завданням Інституту «Консультант роботодавця» є побудова якісно нових рівнів взаємодії з роботодавцями через покращення електронних сервісів та модернізацію служби зайнятості на підставі світових практик.

Всім роботодавцям надаються індивідуальні послуги з урахуванням виду економічної діяльності, специфіки роботи та чисельності працюючих, а також особливостей розвитку локальних ринків праці.

Впровадження державною службою зайнятості інституту консультанта роботодавця дозволить:

 • ефективно вирішити проблему “кадрового голоду”;
 • підвищити зацікавленість громадян працювати легально на українських підприємствах;
 • налагодити комунікацію з роботодавцями за допомогою зручних електронних сервісів;
 • підвищити швидкість закриття вакансій;
 • оперативно налагоджувати співпрацю з новоствореними підприємствами;
 • надавати спеціалізовані послуги роботодавцям за цільовими групами;
 • удосконалити систему підбору та професійного навчання безробітних для результативного працевлаштування.

 

 

Шановні роботодавці! Запрошуємо до співпраці зі службою зайнятості! Звертайтесь до найближчого центру зайнятості Київської області!

 

Відділ інформаційної роботи

 Київського обласного центру зайнятості

(044) 296-78-06

Професіографічна екскурсія

10 грудня 2019 року, фахівці Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості, вже вкотре провели професіографічну екскурсію для учнів 9-го класу загальноосвітньої школи  
І-ІІІ ступенів № 3. Цього разу діти відвідали Переяслав-Хмельницький відділ поліції головного управління Національної поліції в Київській області.

 Метою зустрічі було надати майбутнім випускникам можливість зсередини побачити роботу служби, до якої звертаються в найскладніших життєвих ситуаціях.

Учні відвідали  чергову частину, побували у залі засідань відділу поліції де їм було проведено міні-лекцію, на якій інспектор ювенальної превенції, лейтенант поліції – Іван Костюк розповів про професію поліцейського та її переваги, проінформував про навчальні заклади Міністерства внутрішніх справ України та умови прийому до лав поліції, а також нагадав учням про основні аспекти кримінальної та адміністративної відповідальності неповнолітніх. Далі екскурсія продовжилась за участі інструктора з особистої безпеки, старшого сержанта поліції – Вадима Кравченка. Саме він продемонстрував спеціальні засоби - амуніцію та засоби захисту поліцейських: жилет, каску, наручники, ПР - 73, та різні види вогнепальної зброї,  які допомагають полісменам в їхній службі. В ході демонстрації, діти мали можливість приміряти елементи амуніції та потримати в руках зброю.  Учні були надзвичайно активні та з цікавістю ставили багато запитань працівникам поліції.

На завершення екскурсії усі учасники змогли побувати на майданчику, де стоять патрульні машини та поспілкуватися з представником патрульної служби.

Учні були в захваті і приємно враженні гостинністю правоохоронців. По завершенню захоплюючої екскурсії вони подякували  за змістовну та дуже цікаву зустріч.

Проведення подібних заходів – надзвичайно позитивна та корисна практика, яку необхідно продовжувати і надалі. Адже вони розвивають почуття особистої відповідальності, формують рівень довіри дітей до працівників поліції.  

 

Вибір професії - це крок у доросле життя!!!

28 листопада 2019 року у Переяслав – Хмельницькій міськрайонній філії КОЦЗ відбувся ще один інформаційний захід для активних, цілеспрямованих випускників 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста та району «Презентація навчального закладу». Презентував свій навчальний заклад Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

На заході були присутні заступник  директора центру зайнятості Любов Томченко, яка відкрила захід, представники навчального закладу, професор кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Надія Щербак та студенти.

Під час проведення заходу учасники  були  ознайомлені з умовами навчання, матеріально-технічною базою та соціальною інфраструктурою, яка включає два сучасних навчальних корпуси, новий комфортабельний гуртожиток та стадіон, що розташовані в студмістечку.

У навчальному закладі створені належні умови не тільки для опанування майбутньою професією, а й всебічного розвитку особистості – бібліотека, читальна зала, спортивний зал, працюють гуртки, секції та факультативи.

Розповідаючи про напрямки навчання заспеціальностями «Міжнародне право», «Психологія», «Кібербезпека», «Системний аналіз» та інші, професорка підсумувала, що випускники їхнього навчального закладу придатні до роботи в органах юстиції, органах РАЦС, органах внутрішніх справ, апаратах органів державної виконавчої служби і місцевого самоврядування, юридичної і кадрової служби, прес – секретарями і.т.д.

По завершенню заходу всі присутні відмітили корисність даної  зустрічі, учні отримали буклети, листівки з номерами телефонів, адресу навчального закладу, де проходить навчання та мали можливість безпосередньо поспілкуватись зі студентами ВУЗу.

Семінар для роботодавців за участі державного інспектора праці

26 листопада в Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості був проведений інформаційний семінар для роботодавців на тему: «Оформлення трудових відносин з найманими працівниками та соціальні гарантії».

У даному заході взяли участь директор Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Любов Красова, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів, з питань дитячої праці та інших нормативно-правових актів управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області Вікторія Безхлібна, представники кадрових служб роботодавців, об’єднаних територіальних громад та фізичні особи-підприємці Переяслав-Хмельницького міста та  району.

      Відкрила захід директор філії Любов Красова, яка розповіла присутнім про стан ринку праці, ознайомила із такими сервісами служби зайнятості, як «Електронний кабінет роботодавця», «Офіс роботодавця» та  презентувала послуги, якими можна скористатись у Центрі розвитку підприємництва.

Головний державний інспектор Головного управління Держпраці Вікторія Безхлібна детально ознайомила роботодавців з Постановою Кабінету Міністрів України №823 від 21.08.2019 року про «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю», звернула особливу увагу на питання захисту прав працівників, своєчасності та повноти виплати заробітної плати, дотримання державних гарантій працівників, ведення та оформлення трудових книжок, оформлення найманої праці за трудовими договорами та договорами цивільно-правового характеру, належного оформлення трудових відносин та недопущення нелегального працевлаштування, а також проінформувала про види та розміри відповідальності за порушення норм чинного законодавства.

Інф. Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості

ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКРАЙОННОЇ ФІЛІЇ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПРОШУЄ РОБОТОДАВЦІВ ТА ШУКАЧІВ РОБОТИ

ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА
ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКРАЙОННОЇ ФІЛІЇ
КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПРОШУЄ
РОБОТОДАВЦІВ ТА ШУКАЧІВ РОБОТИ
скористатися послугами та
взяти участь у тренінгах з основ бізнес-планування.


Для громадян, які зацікавилися можливістю відкриття власної справи, Центр розвитку підприємництва пропонує:
 • Інформування про послуги служби зайнятості в частині сприяння відкриттю власної справи.
 • Професійні консультації з метою виявлення нахилів до підприємництва, у тому числі із застосуванням психодіагностичних методик.
 • Консультування з питань законодавства щодо державної реєстрації суб’єктів господарювання.
 • Організація навчальних семінарів з питань організації підприємницької діяльності, у тому числі із залученням представників органів влади, державних структур та організацій, які за напрямами діяльності сприяють розвитку та підтримці малого і середнього підприємництва.
 • Індивідуальне консультування з питань бізнес планування.
 • Організація професійного навчання безробітних за курсом «Організація малого бізнесу» або напрямками, що передбачають самозайнятість.
      Для підприємців – початківців, в тому числі з числа осіб, які отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю, пропонуються наступні послуги:
 • Консультування щодо участі у грантових програмах міжнародних благодійних організацій:
 • Консультування із залученням спеціалістів державних установ, з питань:
-         законодавства щодо державної реєстрації суб’єктів господарювання;
-         податкового законодавства;
-         ведення документів, що супроводжують діяльність приватного підприємця;
-         відкриття рахунків у банківських установах;
-         пошуку, підбору та найму персоналу, оформлення трудових відносин;
-         отримання фінансової підтримки;
 • Організація навчальних семінарів для підприємців-початківців з участю представників підприємств, установ та організацій, які за напрямами діяльності сприяють розвитку та підтримці малого підприємництва;
 • Надання консультацій та юридичної допомоги з питань підприємницької діяльності. 
 • Сприяння у пошуку контрагентів з числа клієнтів бізнес-консалтингового центру;
 • Допомога у підготовці до проведення переговорів з контрагентами;
 • Сприяння у поширенні інформації про діяльність фізичної особи – підприємця.
 • Сприяння у підборі персоналу.
Для досвідчених підприємців пропонуються наступні послуги:
 • Надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом.
 • Здійснення на замовлення роботодавця підбору необхідних працівників із використанням психодіагностичних методик: проведення тестування, оцінка та інтерпретація результатів.
 • Організація підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації безробітних з урахуванням поточної та перспективної потреби роботодавців у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві.
 • Консультування з питань законодавства про зайнятість щодо створення нових робочих місць шляхом щомісячної компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
 • Допомога у підготовці текстів оголошень про вільні робочі місця (вакансії) для їх розміщення у ЄІАС, засобах масової інформації і пошук кадрів.
 • Сприяння у проведенні роботодавцями співбесід із кандидатами на робочі місця – розробка і забезпечення відповідними рекомендаціями по техніці їх проведення, надання приміщень для зустрічі з кандидатами, засобів скап - зв’язку.
 • Проведення семінарів для роботодавців з дотримання законодавства про зайнятість.
 • Консультування з працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні конкурувати на ринку праці.
Щодо перспективної організації роботи Центру просимо надавати пропозиції щодо заходів з різної тематики, задати запитання можна:
ü на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або за номером тел.: (04567)5-16-82, (04567)5-53-95 (Центр розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ)
ü на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за номером тел.: (04567)5-36-91  (Відділ підприємництва та споживчого ринку управління економіки виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради)
 
Центр розвитку підприємництва працює на постійній основі за адресою:
Переяслав-Хмельницька міськрайонна філія
Київського обласного центру зайнятості
м. Переяслав-Хмельницький, вул. Шевченка, 23,  каб. №14
 
 

У центрі розвитку підприємництва навчали як отримати гранти від Британської Ради в Україні

28-29 жовтня 2019 року  в Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості,  відбувся тренінг для громадських активістів та зацікавлених суб’єктів господарювання на тему: «Навчання з написання проектів для одержання грантів від Британської Ради в Україні за програмою «Активні громадяни». «Активні громадяни» – це програма для активних людей у галузі міжкультурного діалогу та соціального розвитку. У заході взяли участь представники ДВНЗ Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Г.Сковороди, молодіжної ради Переяслав-Хмельницької міської ради, Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів, ГО «Доброчинність інвалідам», ГО «Переяславське Князівство» та волонтер ГО «У добрі руки»,

Під час тренінгу учасників навчали розробляти проекти з можливістю вибороти грант у 15 тисяч гривень та реалізувати власну ініціативу. Досвідом стосовно написання грантових проектів ділилася Голова правління БО «Фонд громади Березані», учасник мережі РЕГІОНЕТ Алла Новікова. Після завершення тренінгу всі учасники отримали сертифікат про проходження навчання, який дозволить подати заявку на отримання гранту.

 

Для відвідувачів центру розвитку підприємництва Переяслав — Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ провели тренінг «Формування навичок активного пошуку роботи»

Сьогодні у людей з’явився деякий песимізм, пов'язаний зі складностями, що виникають в зв'язку з тим, що важко знайти престижну високооплачувану роботу. Це вселило розчарування в житті, багато хто втратив орієнтири й надію на те, що колись знайде гідну роботу, а разом з тим і стабільність свого існування.

Саме тому, з метою допомоги безробітним у вирішені таких питань, 24 жовтня 2019 року, на базі  Центру  розвитку підприємництва  Переяслав — Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ було проведено тренінг  «Формування навичок активного пошуку роботи», в якому взяли участь 21 безробітний.

Під час тренінгу, який провела старший викладач кафедри психології ДВНЗ “Переяслав -Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди”  Хамєтова Людмила, робота була  направлена на виявлення потенційних здібностей та можливостей безробітних, активізування особистісних та професійних резервів, допомогти людині оцінити свою важливість, виявити шляхи для подальшої самореалізації, зайнятості та визначення підприємницького потенціалу.

Учасниками заходу були люди різних професій та спеціальностей – менеджери, вчителі, бухгалтери та інші. Учасників об’єднало одне завдання – пошук роботи, тож метою тренінгу було формування впевненості в собі та  формування навичок активного пошуку роботи.

Результатом зустрічі стало, переоцінка своїх здібностей та навичок, мотивація до активної позиції під час пошуку роботи задля досягнення головної мети – працевлаштування на роботу своєї мрії.

 

МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАСІЙ– ЯК ЕФЕКТИВНИЙ КРОК ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

23 жовтня 2019 року у Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ за участі міжнародної компанії ДП «ФМ Ложістік Дніпро», був проведений міні-ярмарок вакансій для безробітних та шукачів роботи. «ФМ Ложістік» один із провідних логістичних операторів Європи та Азії, який здійснює управління глобальною мережею поставок за допомогою власних високотехнологічних платформ та ресурсів. На сьогоднішній день компанія є однією із провідних постачальників логістичних послуг на міжнародному рівні.

Захід мав на меті ознайомити присутніх громадян, які проживають на території міста Переяслава-Хмельницького та Переяслава-Хмельницького району з актуальними вакансіями, які потребують укомплектування, а саме: вантажник, контролер-приймальник та оператор комп’ютерного набору.

Спеціаліст по роботі з персоналом ДП «ФМ Ложістік Дніпро» Анастасія Галич, вичерпно презентувала присутнім умови праці, режим роботи, специфіку виконання робіт, рівень заробітних плат, та соціальний пакет, що існує на підприємстві. Захід пройшов плідно та інформативно, безробітні отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили. По завершенню усім зацікавленим особам запропонували заповнити анкету роботодавця та поспілкуватись особисто. Як результат зустрічі пошукачі роботи заповнили анкети.

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав – Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Шевченка, 23м. Переяслав-Хмельницький, каб. № 14,11 телефони для довідок (04567)5-16-82, (04567)5-17-54