Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!День кар'єри

Правильно обрати професію – справа нелегка. Молодій людині, перед якою стоїть таке завдання, необхідно визначитись в усій гамі різноманітного та багатогранного світу професій, зрозуміти їхній зміст, зуміти реально оцінити свої можливості та здібності.

День кар’єри  – це найкраща нагода отримати інформацію з перших уст. Вибір професії та навчального закладу відіграє чи не найважливішу роль у житті кожної молодої людини, а тим більше сьогодні, коли вимоги до працівників швидко змінюються.

Саме тому, з метою інформування випускників про професії і шляхи їх набуття, про права молоді при вступі у навчальні заклади та реальні потреби ринку праці, у стінах Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості, 09 жовтня 2019 року було проведено «День кар'єри» для випускників шкіл міста та району.

До уваги юнаків та дівчат було запропоновано презентацію популярних і перспективних професій на ринку праці за участю представників професійно-технічних та вищих навчальних закладів, цікаві майстер-класи, ознайомлення з пропозиціями щодо навчання, умовами вступу, переліком професій та спеціальностей тощо.

В заході прийняли участь представники 12 учбових закладів, що організовують навчання фахівців, кваліфікованих працівників за професіями, спеціальностями, які мають попит на ринку праці регіону, а саме: Університет державної фіскальної служби України, Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, Київський механіко-технологічний коледж, Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти, Державний університет інфраструктури та технологій, Національний фармацевтичний університет, Чорнобильське медичне училище, Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Оптико-механічний коледж КНУ ім. Тараса Шевченка, Київський національний університет будівництва і архітектури, Національний університет харчових технологій, Національний транспортний університет.
Кожен випускник мав можливість побачити та почути презентації всіх навчальних закладів, щоб зорієнтуватися у перевагах і зробити свій вибір. Обмін інформацією і відкрите спілкування між представниками навчальних закладів та майбутніми абітурієнтами проходило жваво та цікаво. Приємно було чути слова подяки від представників учбових закладів за проведений захід та сподівання на запрошення у наступному році.

Перед старшокласниками стоїть нелегке і дуже відповідальне завдання: зробити вибір професії, від якого залежить їхнє подальше життя. Тому хочеться побажати випускникам обрати професію до душі і стати справжніми професіоналами своєї справи.

Інф. Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості

УВАГА, УВАГА, УВАГА

З метою покращення працевлаштування незайнятого населення, задоволення потреб роботодавців у кваліфікованій робочій силі, підвищення рівня інформованості населення щодо можливостей служби зайнятості
 
Переяслав-Хмельницька міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості запрошує роботодавців та пошукачів роботи прийняти участь у
«Ярмарку вакансій»,
 
який відбудеться16жовтня 2019 року з 10.00 у приміщенні Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії.
      Під час заходу пошукачі роботи  матимуть  змогу  скористатись інформацією про вільні робочі місця та вакантні по­сади, спілкуватися безпосередньо з роботодавцями, знайти роботу відповідно до здібностей, умінь та навичок, а також ознайомитися із вакансіями за межами нашого регіону.
 
Чекаємо на Вас за адресою: вул..Шевченка, 23,
м. Переяслав-Хмельницький,
телефон для довідок (04567)51682, 55395, 51754.

Шановні випускники загальноосвітніх навчальних закладів міста та району.Переяслав-Хмельницька міськрайонна філія КОЦЗ запрошує Вас взяти участь у профорієнтаційному заході
«День карєри (Ярмарок професій), який відбудеться
09 жовтня 2019р.з 12.00 в приміщенні
Переяслав-Хмельницької філії КОЦЗ
за адресою вул., Шевченка, 23.

На захід запрошуються навчальні заклади Київщинирізних рівнів акредитації з метою професійної орієнтації учнівської молоді.

День відкритих дверей у роботодавця – шанс отримати постійну роботу

Одним із дієвих засобів вирішення якісного укомплектування поданих вакансій роботодавцем є проведення «Дня відкритих дверей на підприємстві».
   З метою допомоги в укомплектуванні актуальних вакансій продавця продовольчих товарів, товарознавця та фармацевта у  фізичної особи підприємця Щербака Олександра Анатолійовича, Переяслав-Хмельницькою міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості 15.08.2019 року було організовано та проведено «День відкритих дверей роботодавця».
Щербак Олександр Анатолійович  презентував робочі місця та детально ознайомив безробітних з вимогами до претендентів на вакантні посади, графіком роботи, рівнем заробітної плати та соціальним пакетом. Шукачі роботи, які відвідали захід, мали можливість детально ознайомитись з умовами праці безпосередньо на робочому місці.
      Зустріч перетворилась в конструктивний діалог, безробітні отримали вичерпні відповіді на запитання, що їх цікавили та пройшли індивідуальну співбесіду з роботодавцем.
 
 

Управління патрульної поліції у Київській області Батальйон патрульної поліції в м. Бориспіль орієнтує безробітних Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості на службу в поліції

14 серпня 2019 року у приміщенні Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії відбувся міні-ярмарок вакансій за участі Управління патрульної поліції у Київській області БПП в м. Бориспіль для безробітних та шукачів роботи.

Старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю Олександр Ронський та інспектор відділу зв’язків з громадськістю Анна Бикова  ознайомили присутніх зі специфікою роботи в патрульній поліції, особливостями прийому на службу, змінами, які відбулися у правоохоронній системі, перевагами, а також наголосили на важливості зазначеної служби, що полягає, в першу чергу, на відповідальності за життя громадян і правопорядку в країні. В ході проведення заходу присутнім було продемонстровано відеопрезентацію про роботу Управління патрульної поліції у Київській області.

Учасники заходу цікавились умовами праці та її оплати, знаннями та навичками, які необхідні для роботи в поліції, деталями прийому на службу. Безробітні мали можливість отримати індивідуальні консультації з питань, які їх цікавили.

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав – Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Шевченка, 23, каб.№ 14, телефони для довідок (04567)5-16-82, (04567)5-53-95

 

У Переяслав-Хмельницькій міськрайонній філії КОЦЗ запрацював «Офіс роботодавця»

7 серпня 2019 року в приміщенні Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за участі представників органів влади, державної податкової інспекції, Пенсійного Фонду, головного державного інспектора Держпраці,  соціальних партнерів та роботодавців відбулося засідання “круглого столу” на тему
«Сучасні напрямки співпраці СЗ щодо задоволення потреб роботодавців». Під час заходу відбулась презентація Офісу роботодавця, який розпочав свою роботу в приміщенні Переяслав – Хмельницької міськрайонної філії.
Розпочала захід директор Переяслав-Хмельницької філії Любов Красова, яка  розповіла присутнім  про послуги СЗ та  електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет - технологій. Також наголосила на важливості відкриття Офісу роботодавця, завдяки якому кожен роботодавець, від фізичної особи-підприємця, до представників великих підприємств, можуть проводити за окремо визначеним графіком:  
  • Ділові зустрічі;
  • Презентації підприємства;
  • Співбесіди з кандидатами на зайняття посад (як з безробітними особами так і з шукачами роботи);
  • Розміщувати інформацію про підприємство;
  • На обладнаному робочому місці скористатися власним Електронним кабінетом роботодавця (подати звітність, зробити підбір працівників, ознайомитися з резюме шукачів роботи, взяти участь у анкетуванні, дізнатися про послуги та новини Служби зайнятості…).
В ході проведення «круглого столу» головний державний інспектор головного управління Держпраці Вікторія Безхлібна ознайомила учасників заходу про зміни в законодавстві про працю, начальник Переяслав-Хмельницького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування  громадян ГУ ПФУ у Київській обл. Тетяна Бугай  про електронні сервіси ПФУ та легалізацію зайнятості.
Після закінчення заходу в Офісі роботодавця заступник директора з кадрових питань ТОВ «Завод металовиробів «Вертикаль» - Олена Лихота, провела співбесіди з кандидатами на вільні вакансії. На співбесіду до роботодавця було запрошено 10 осіб із числа безробітних, в результаті 4 особам були видані направлення на працевлаштування.
Надання спектру послуг громадянам щодо забезпечення їх роботою, а роботодавців робочою силою, реалізація політики зайнятості населення - саме ці цілі визначають роботу служби зайнятості в сучасних умовах.
 

З початку 2019 року кар’єрні радники Київської обласної служби зайнятості забезпечили роботою понад 10 тисяч осіб

ПРЕС-РЕЛІЗ
 
З початку 2019 року кар’єрні радники Київської обласної служби зайнятості забезпечили роботою понад 10 тисяч осіб
 
Про це повідомив  директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. Він зазначив, що завдяки реалізації інституту кар’єрного радника цьогоріч працевлаштовано 10839 осіб - це на 1,6 тис. осіб більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Зокрема, 40% клієнтів служби зайнятості працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного.
Державна служба зайнятості започаткувала програму навчання для адаптації співробітників до нового порядку обслуговування клієнтів служби. Не оминула така участь й директорів базових центрів та філій.
«З 25 квітня 2019 року, за дорученням Київського обласного центру зайнятості, директори базових центрів та філій двічі на тиждень упродовж місяця виконували функцію кар’єрного радника», - розповідає Денис Дармостук. У результаті такої роботи працевлаштовано 30 осіб. Так, директор Вишгородської районної філії КОЦЗ Оксана Чуйко  працевлаштувала 13 чоловік, керівник Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ Любов Красова знайшла роботу для шести шукачів роботи, а від Ржищівської міської філії КОЦЗ були працевлаштовані четверо громадян.
Нагадаємо, що інститут кар’єрного радника впроваджено з 1 січня 2019 року. Це дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг з планування кар'єри, з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи. Звернутись до кар'єрного радника можуть не лише безробітні, а й ті, хто не планує ставати на облік до центру зайнятості, а потребує лише підтримки в управлінні своєю кар'єрою чи у професійному розвитку.
 
За більш детальною інформацією звертайтесь до Київського обласного центру зайнятості за телефоном (044) 296-78-06

До уваги роботодавців!З метою підготовки прогнозу потреби в кадрах на 2020 рік з 3 червня 2019 року  на вебсайті Державної служби зайнятості розпочалося онлайн -опитування роботодавців щодо потреби у працівниках на 2020 рік  у професійному розрізі, шляхом заповнення роботодавцями анкет у «персональних кабінетах роботодавців» ( www.dcz.gov.ua). Запрошуємо роботодавців Переяслав-Хмельницького міста та району взяти участь в опитуванні.

Роботодавець може зареєструватися на сайті державної служби зайнятості як самостійно так і за допомогою фахівця Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості.

Переваги реєстрації через службу зайнятості:

          Подання звіту за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлених центром зайнятості претендентів на роботу, договори на організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного навчання, здійснити добір працівників, шляхом перегляду резюме, також роботодавець має можливість переглянути актуальність реквізитів свого підприємства що містяться у базі служби зайнятості.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою:
 Переяслав-Хмельницька міськрайонна філія КОЦЗ
вул. Шевченка,23 м. Переяслав - Хмельницький, каб.№14
або за телефонами (04567)51682, (04567)55395.