УВАГА, УВАГА, УВАГА

З метою покращення працевлаштування незайнятого населення, задоволення потреб роботодавців у кваліфікованій робочій силі, підвищення рівня інформованості населення щодо можливостей служби зайнятості

Переяслав-Хмельницька міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості запрошує роботодавців та пошукачів роботи прийняти участь у
«Ярмарку вакансій»,

який відбудеться16жовтня 2019 року з 10.00 у приміщенні Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії.
      Під час заходу пошукачі роботи  матимуть  змогу  скористатись інформацією про вільні робочі місця та вакантні по­сади, спілкуватися безпосередньо з роботодавцями, знайти роботу відповідно до здібностей, умінь та навичок, а також ознайомитися із вакансіями за межами нашого регіону.

Чекаємо на Вас за адресою: вул..Шевченка, 23,
м. Переяслав-Хмельницький,
телефон для довідок (04567)51682, 55395, 51754.