Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!За пошуком роботи на «ярмарок вакансій»

Для зближення кадрових служб підприємств і безробітних, більш оперативного і якісного вирішення питання пошуку роботи Переяслав-Хмельницькою міськрайонною філією Київського обласного цен­тру зайнятості 16.10.2019 року був проведений  «ярмарок  вакансій», який дає змогу укомплектувати певну кількість поданих вакансій.

В ході заходу представники роботодавців проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали  їх умовами праці, соціальними пільгами і гарантували достойний  рівень заробітної плати. Фахівцями  центру зайнятості були створені всі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватися та задовольнити свої потреби.

В ярмарку вакансій  взяли участь представники кадрових служб таких роботодавців: СТОВ «Старинська птахофабрика», АТ «Київоблгаз», КП «УК «ВУЖКГ», ПРАТ «Київхліб», ТОВ «Завод металовиробів «Вертикаль», ФОП Довгий С.П. Також на заході були присутні представники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Військової частини 1492,  які ознайомили безробітних з умовами військової служби за контрактом.

На ярмарку вакансій було представлено 238 вакансій від 78 роботодавців  міста та району.

У заході взяло участь понад 200 осіб.

Нині на ринку праці Переяславщини існує попит на такі професії та спеціальності: лікарі, швачки, пекарі, трактористи, листоноші, вантажники,   комплектувальники товарів, пекарі, водії автотранспортних засобів, шихтувальники, птахівники, укладальники-пакувальники, термообробники швацьких виробів,  слюсарі-ремонтники  та інші.

Працюючи як посередник на ринку праці, служба зайнятості намагається  задовольнити потреби не тільки роботодавців, але і найманих працівників.