ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКРАЙОННОЇ ФІЛІЇ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПРОШУЄ РОБОТОДАВЦІВ ТА ШУКАЧІВ РОБОТИ

ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА
ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКРАЙОННОЇ ФІЛІЇ
КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПРОШУЄ
РОБОТОДАВЦІВ ТА ШУКАЧІВ РОБОТИ
скористатися послугами та
взяти участь у тренінгах з основ бізнес-планування.

Для громадян, які зацікавилися можливістю відкриття власної справи, Центр розвитку підприємництва пропонує:
  • Інформування про послуги служби зайнятості в частині сприяння відкриттю власної справи.
  • Професійні консультації з метою виявлення нахилів до підприємництва, у тому числі із застосуванням психодіагностичних методик.
  • Консультування з питань законодавства щодо державної реєстрації суб’єктів господарювання.
  • Організація навчальних семінарів з питань організації підприємницької діяльності, у тому числі із залученням представників органів влади, державних структур та організацій, які за напрямами діяльності сприяють розвитку та підтримці малого і середнього підприємництва.
  • Індивідуальне консультування з питань бізнес планування.
  • Організація професійного навчання безробітних за курсом «Організація малого бізнесу» або напрямками, що передбачають самозайнятість.
      Для підприємців – початківців, в тому числі з числа осіб, які отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю, пропонуються наступні послуги:
  • Консультування щодо участі у грантових програмах міжнародних благодійних організацій:
  • Консультування із залученням спеціалістів державних установ, з питань:
-         законодавства щодо державної реєстрації суб’єктів господарювання;
-         податкового законодавства;
-         ведення документів, що супроводжують діяльність приватного підприємця;
-         відкриття рахунків у банківських установах;
-         пошуку, підбору та найму персоналу, оформлення трудових відносин;
-         отримання фінансової підтримки;
  • Організація навчальних семінарів для підприємців-початківців з участю представників підприємств, установ та організацій, які за напрямами діяльності сприяють розвитку та підтримці малого підприємництва;
  • Надання консультацій та юридичної допомоги з питань підприємницької діяльності.
  • Сприяння у пошуку контрагентів з числа клієнтів бізнес-консалтингового центру;
  • Допомога у підготовці до проведення переговорів з контрагентами;
  • Сприяння у поширенні інформації про діяльність фізичної особи – підприємця.
  • Сприяння у підборі персоналу.
Для досвідчених підприємців пропонуються наступні послуги:
  • Надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом.
  • Здійснення на замовлення роботодавця підбору необхідних працівників із використанням психодіагностичних методик: проведення тестування, оцінка та інтерпретація результатів.
  • Організація підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації безробітних з урахуванням поточної та перспективної потреби роботодавців у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві.
  • Консультування з питань законодавства про зайнятість щодо створення нових робочих місць шляхом щомісячної компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
  • Допомога у підготовці текстів оголошень про вільні робочі місця (вакансії) для їх розміщення у ЄІАС, засобах масової інформації і пошук кадрів.
  • Сприяння у проведенні роботодавцями співбесід із кандидатами на робочі місця – розробка і забезпечення відповідними рекомендаціями по техніці їх проведення, надання приміщень для зустрічі з кандидатами, засобів скап - зв’язку.
  • Проведення семінарів для роботодавців з дотримання законодавства про зайнятість.
  • Консультування з працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні конкурувати на ринку праці.
Щодо перспективної організації роботи Центру просимо надавати пропозиції щодо заходів з різної тематики, задати запитання можна:
ü на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або за номером тел.: (04567)5-16-82, (04567)5-53-95 (Центр розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ)
ü на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за номером тел.: (04567)5-36-91  (Відділ підприємництва та споживчого ринку управління економіки виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради)

Центр розвитку підприємництва працює на постійній основі за адресою:
Переяслав-Хмельницька міськрайонна філія
Київського обласного центру зайнятості