ПРОВЕДЕНО ВІДВІДУВАННЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

З метою детінізації відносин у сфері зайнятості населення 09 вересня 2020 року фахівцем Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості  спільно з  інспектором праці відділу з питань охорони праці Управління соціального захисту населення Переяславської міської ради та представниками  Переяславського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області, було проведено відвідування 22 суб’єктів господарювання. В ході відвідувань була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, переваги офіційного працевлаштування та ризики незадекларованої праці.