Відбувся соціально-психологічний тренінг для ВПО «Знай права. Шукай роботу. Організуй бізнес».

В рамках Проекту ООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні», що фінансується Урядом Японії 22грудня в приміщенні Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості відбувся соціально-психологічний тренінг для ВПО «Знай права. Шукай роботу. Організуй бізнес». Тренінг проводили правозахисна організація «Права людини» спільно з Громадською організацією “Для спільної справи».

Тренери-консультанти Перевертень Людмила та Дроботун Віталій навчали як ефективно шукати бажану роботу та консультували щодо законодавства про забезпечення прав і свободи внутрішньо переміщених осіб. Юрист-консультант Карагяур Ксенія роз’яснювала усі тонкощі з реєстрації різного роду організацій в Україні, щоб бажаючі могли розпочати свій бізнес, перенести його з окупованих територій або ж – створити свою громадську організацію.

Представник Громадської правозахисної організації «Права людини» в Переяслав-Хмельницького районі юрист Лук’яненко Олександр відповів на всі запитання юридичного характеру які цікавили присутніх.

На прощання всі присутні учасники отримали новорічні подарунки.

Начальник відділу активної
підтримки безробітних                                                                                               Валентина Матвієнко