Переяслав-Хмельницький центр зайнятості інформує роботодавців щодо подання річної звітності до 1 лютого 2016 року

Відповідно до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» (№5067-VI від 05.07.2012 р.) підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота у розмірі 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.

Починаючи з 2013 року, роботодавці самостійно розраховують квоту з урахуванням чисельності громадян, які на умовах повної зайнятості вже працюють на підприємствах, установах та організаціях і належать до таких, що неконкурентоспроможні на ринку праці (крім інвалідів), та забезпечують їх працевлаштування самостійно. Роботодавці можуть звернутися за сприянням для працевлаштування даної категорії громадян до служби зайнятості

Обов’язковою умовою дотримання роботодавцями квоти вважається працевлаштування таких громадян, про що роботодавці повинні інформувати щороку, не пізніше 1 лютого після звітного року, службу зайнятості.

У разі невиконання роботодавцем протягом року квоти для працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, з нього стягується штраф за кожну необґрунтовану відмову у працевлаштуванні таких осіб у межах відповідної квоти у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення (ст. 53 ЗУ «Про зайнятість населення).

За довідками звертатись у відділ взаємодії з роботодавцями, кабінет №14 телефон(04467)51682,(04467)55395.