Ефективна співпраця-шлях до успіху

Найголовнішим партнером для служби зайнятості є роботодавець, бо саме від нього залежить кінцевий результат роботи – успішне працевлаштування безробітного. Залученням роботодавців до співпраці передує активна роз’яснювальна робота щодо можливостей служби зайнятості. Взаємодія з роботодавцями вже давно переросла в систему соціального партнерства.

Так Переяслав-Хмельницьким міськрайонним центром зайнятості 01.03.2016 року був проведений семінар з роботодавцями за участі головного державного інспектора головного управління держпраці у Київській обл. Безхлібної В.В. на тему «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості у тому числі, щодо вирішення питань зайнятості учасників АТО в т.ч. інвалідів», в якому взяло участь 5 представників сільськогосподарських підприємств.

Під час семінару роботодавці були ознайомлені з послугами які може надавати служба зайнятості, а саме: компенсація витрат на сплату єдиного внеску, організація та проведення робіт тимчасового характеру на підприємстві, професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця, стажування на виробництві та розширення можливостей для підвищення конкурентоспроможності громадян віком старше 45 років та інше. Також присутніх було ознайомлено з професійно-кваліфікаційним складом безробітних. Головний державний інспектор держпраці Безхлібна В.В. проінформувала роботодавців щодо подання повідомлення до Державної фіскальної служби України у разі прийняття на роботу найманих працівників.

Відділ взаємодії з роботодавцями