Виїзна акція ЦЗ з використанням мобільно центру професійної орієнтації для жителів села Улянівка

19 травня 2016 року спеціалістами Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості була проведена виїзна акція з використанням мобільного центру професійної орієнтації для жителів села Улянівка.
У заході взяли участь спеціалісти Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості, в.о. сільського голови с. Улянівка
Каплюк А.М., зайняте та незайняте населення села, шкільна молодь.
Мета заходу  -  розгортання широкомасштабної  профорієнтаційної та інформаційно-просвітницької роботи серед населення, в т.ч. серед шкільної та студентської молоді; забезпечення доступності населення до профорієнтаційних технологій у профорієнтаційну роботу, відповідно до потреб кожної вікової та соціальної групи клієнтів.
Працівники ЦЗ ознайомили бажаючих із соціальними послугами, які надає центр зайнятості населенню та роботодавцям, надали інформацію про вакансії, можливості отримання нової професії, започаткування власної справи на селі а також надали інформацію про можливість проходження служби у Збройних Силах України за контрактом. Всі учасники заходу отримали роздаткові матеріали щодо послуг служби зайнятості.

Провідний фахівець з профорієнтації
відділу активної підтримки безробітних                                         Е.Смаль