"Урядова гаряча лінія"

Робоча нарада в Переяслав-Хмельницькому центрі зайнятості

З метою напрацювання пропозицій до законодавства у сфері зайнятості населення та страхування на випадок безробіття, спрямованих на реформування діяльності державної служби зайнятості 18 січня 2017 року в Переяслав-Хмельницькому міськрайонному центрі зайнятості була проведена нарада за участі заступника голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Любові Онопрієнко, начальника управління соціального захисту населення адміністрації Надії Ясинчук, заступника голови районної ради Івана Бугаєнка, соціальних партнерів, ПФУ,ОДПІ, представників профспілок, головного державного інспектора держпраці у Київській обл., керівників ринкоутворюючих підприємств, депутатів міської та районної ради та представників засобів масової інформації на тему «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості та шляхи подальшого удосконалення співпраці служби зайнятості із соціальними партнерами та роботодавцями».

Під час проведення наради директор центру зайнятості Любов Красова. прозвітувалася щодо результатів роботи Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості за 2016 рік, ознайомила учасників наради з локальним ринком праці,   професійно-кваліфікаційним складом безробітних, які перебувають на обліку в СЗ. Під час презентації послуг, які надає служба зайнятості та ЦПТО ДСЗУ була проведена екскурсія по секторам центру зайнятості.

До обговорення питань щодо «легалізації зайнятості населення», «впливу підвищення розміру мінімальної заробітної плати на діяльність підприємств», «ролі та функції служби зайнятості на ринку праці» долучилися всі учасники наради. Були надані відповідні рекомендації та прийняті рішення.

Тільки завдяки підтримці органів влади, соціальних партнерів можна вирішувати проблеми соціального захисту жителів територіальних громад та надавати допомогу роботодавцям в укомплектуванні робочих місць фахівцями, проводити активні заходи щодо покращення ситуації на ринку праці, як у сільській місцевості, та і районі в цілому.