"Урядова гаряча лінія"

Переяслав-Хмельницький міськрайонний центр зайнятості інформує роботодавців щодо змін заповнення, термінів подання та форми звітності №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)»

З 7 лютого 2017 року набув чинності наказ Міністерства соціальної політики України «Про внесення змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 31 травня 2013 року №316» від 05.12.2016 №1476.

Відповідно цього наказу  форма №3-ПН подається за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії.  Датою відкриття вакансії є наступний день після створення робочого місця чи припинення трудових відносин з працівником, робоче місце якого стає вакантним, або дата, починаючи з якої може бути укладений трудовий договір з найманим працівником.

Також роботодавець визначає вид звітності – первинна або уточню вальна.

Первинна звітність  подається з метою інформування про наявність попиту на робочу силу (вакансії).

Уточнювальна звітність подається в разі необхідності на заміну первинної та містить уточнення характеристик вакансії: умов праці, розміру заробітної плати, вимог до претендента тощо. При цьому не можуть бути змінені дані щодо кількості вакансій та назви професії (посади).

За більш детальною інформацією  звертатись у відділ взаємодії з роботодавцями Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості, вул. Шевченка, 23, кабінет №14, телефон(04567)51682, (04567)55395.