"Урядова гаряча лінія"

Шановні пошукачі роботи

Шановні пошукачі роботи, Переяслав-Хмельницький міськрайонний центр зайнятості запрошує Вас на ярмарок  вакансій

15 березня 2017 року з 10.00 по 11.30  Переяслав-Хмельницький міськрайонний центр зайнятості проводить «Ярмарок вакансій». До участі в ярмарку запрошуються роботодавці, які мають вакансії та громадяни, які шукають роботу.
      Під час заходу пошукачі роботи  матимуть  змогу  скористатись даними про вільні робочі місця й вакантні по­сади, спілкуватися безпосередньо з роботодавцями, знайти роботу відповідно до здібностей, умінь та навичок та ознайомитися із вакансіями за межами нашого регіону.

Шановні випускники
загальноосвітніх навчальних закладів
міста та району

Переяслав-Хмельницький міськрайонний центр зайнятості запрошує Вас та Ваших батьків взяти участь у профорієнтаційному заході «Ярмарок професій», який відбудеться 15 березня 2017 рокуз 12.00.
    На захід запрошуються навчальні заклади Київщини різних рівнів акредитації з метою професійної орієнтації учнівської молоді.

Чекаємо на Вас у приміщенні Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості за адресою: вул..Шевченка, 23, м. Переяслав-Хмельницький.