Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Виїзна акція Переяслав-Хмельницьким МРЦЗ в ТОВ Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Славутич»

«Обирай майбутнє разом з нами!» -  тема профорієнтаційного заходу, який відбувся 23 серпня 2017 року на території дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Славутич» за участі фахівців відділу активної підтримки безробітних Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості та учнівської молоді, що  перебуває  на відпочинку. Метою зустрічі було розширення проінформованості дітей про світ професій; надання профорієнтаційної допомоги у свідомому професійному самовизначенні через пізнавально-розважальні форми профорієнтаційної роботи; сприяння розвитку у молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основи професійного самовизначення; популяризації професій, які є актуальними на ринку праці регіону серед учнівської молоді; формування в школярів свідомого ставлення до вибору професії.
Профконсультант центру зайнятості ознайомила школярів із рядом соціальних послуг, які надаються учнівській молоді, зосередила увагу присутніх на важливості правильного вибору професійного шляху. Інтерактивна форма проведення профорієнтаційного заходу допомогла відпочиваючим проаналізувати свої знання про світ професій та розширити власний інформаційний простір щодо правильного вибору майбутньої діяльності. Під час спілкування школярі в ігровій формі дізналися багато цікавого й корисного та мали можливість усвідомити, що правильний вибір професії – це запорука подальшого власного успіху в житті.
З учнями було проведене профдіагностичне тестування, під час якого учасники отримали відповіді щодо власного типу професійної спрямованості та зробили ще один крок у професійному самовизначенні.
Враження від відпочинку у мальовничому таборі «Славутич» залишаться назавжди в дитячій пам’яті, а професійна порада профконсультанта для учасників, які стоять перед вибором майбутньої професії, буде першим кроком до правильного вибору майбутньої діяльності.
Сподіваємося, що й надалі такі зустрічі будуть бажаними та приємними, а практичні поради фахівців центру зайнятості допоможуть дітям обрати у майбутньому саме ту професію, яка б приносила їм матеріальне та моральне задоволення, а суспільству користь.