Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Семінар «Молодь на ринку праці» проведений у Переяслав-Хмельницькому міськрайонному центрі зайнятості

20 вересня 2017 року студенти Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, факультету «Педагогіки і психології», під супроводом викладача Янц Наталії Дмитрівни, взяли участь у семінарі «Молодь на ринку праці» в рамках підготовки до дисципліни "Соціальна робота".
В заході прийняли участь 11 осіб – це студентська молодь та викладач вищого навчального закладу.
Основна мета зустрічі: – ознайомлення студентів зі специфікою діяльності служби зайнятості. Директор  центру зайнятості Любов Красова  ознайомила студентів з особливостями роботи служби, із послугами, які надає служба зайнятості для молоді , актуальними вакансіями на сучасному ринку праці. Також студенти відвідали групові заходи: «Презентація роботодавця», «Тренінг- Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього».
В ході зустрічі студенти були активними, ставили ряд цікавих та актуальних питань: про можливість проходження практики, професії, що сьогодні є  затребуваними на ринку праці, можливість поєднання навчання та підробітку. Все це сприяло поглибленню знань студентів у галузі діловодних процесів та бачення організації роботи державних установ загалом.