Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Цирк «КОБЗОВ» запрошує на роботу!

19 лютого 2018 року у приміщенні   Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості за участі  ТОВ «Щасливі люди України» (цирк «Кобзов»), був проведений міні-ярмарок вакансій для безробітних та шукачів роботи.
Фахівці центру зайнятості провели підготовчу роботу, а саме довели до відома безробітних вимоги до претендентів на заявлені вакансії  під час прийомів. Інформацію про потребу в працівниках розмістили в секторі самостійного пошуку  роботи.
Відкрила захід директор Переяслав-Хмельницького МРЦЗ Любов  Красова, яка проінформувала присутніх про стан ринку праці міста та району та про основні послуги служби зайнятості.
Заступник директора ТОВ «Щасливі люди України» - Станіслав Грицак детально розповів  присутнім про роботу свого підприємства, ознайомив із наявними вакансіями, в яких на даний час є нагальна потреба. На сьогодні підприємство має потребу у працівниках за посадою "промоменеджер"- особа, яка буде проводити рекламну компанію в місті, розміщувати афіші та проводити промоакції. Після закінчення заходу всім бажаючим було запропоновано заповнити анкети та пройти тестування.
У заході прийняло участь 18 осіб. Кожний присутній мав змогу отримати компетентну відповідь на поставлене запитання.
До уваги жителів міста та району. Підприємство має потребу у працівниках за посадою "промоменеджер". Заробітна плата 8000 грн., робота тимчасового характеру. За більш детальною інформацією звертатись до Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості, за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул.. Шевченка, 23, каб № 14, тел.. (04567) 5-16-82