Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Професіографічна екскурсія

Цікавими і пізнавальними заходами для учнів є професіографічні екскурсії на підприємства міста  Переяслав-Хмельницький. Днями Переяслав-Хмельницький центр зайнятості організував таку зустріч для учнів 9-го класу ЗОШ №2 на ринкоутворююче підприємство ТОВ «Завод металовиробів «Вертикаль»

Під час екскурсії на підприемстві заступник директора з якості Лєбєдіва Ніна Ігорівна розповіла дітям історію підприємства, ознайомила  учнів з  виробництвом продукції спеціального призначення з техніки безпеки, а саме засоби захисту від падіння з висоти, текстильні вантажні стропи, засоби захисту рук, робоче взуття, рюкзаки та сумки для інструментів та обладнання, бронежилети та інше, розповіла про ринок збуту та перспективи розвитку підприємства.

 Також дітям випала гарна нагода поспостерігати за представниками професій: швачки, пакувальника, обробника деталей, закрійника, механіка, слюсаря-ремонтника.  

Під час екскурсії учні проявили свою зацікавленість до робітничих професій, а працівники, в свою чергу, продемонстрували свої уміння та навички, розповіли про важливі якості якими повинні володіти справжні професіонали.

Усім охочим Ніна Ігорівна та Любов Андріївна Красова, директор центру зайнятості надали індивідуальні професійні консультації та рекомендації щодо вибору майбутньої професії, а після здобуття необхідної кваліфікації, запросили на роботу .

У свою чергу  директор Переяслав – Хмельницького центру зайнятості Любов Андріївна, наголосила, що майбутню професію потрібно обирати по душі, щоб робота потім подобалась і приносила задоволення, адже людина повинна бути щасливою в повному розумінні цього слова.

По закінченню заходу, усі бажаючі були запрошені до центру зайнятості на профдіагностичне обстеження, за допомогою АРМ «Профконсультант», щодо виявлення своїх професійних схильностей.