Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!ТОВ «Метало Гальва Україна» запрошує на роботу жителів Переяслав-Хмельницького міста та району.

23 лютого 2018 року Переяслав-Хмельницьким міськрайонним  центром зайнятості було проведено презентацію роботодавця – ТОВ  «Метало Гальва Україна». Дане товариство займається оцинкуванням металоконструкції різних видів. Зокрема, металічних споруд, опори ліній електропередач (включаючи високовольтні), опори операторів мобільного зв’язку та антенні опори, та інше.  У підприємства  на сьогодні виникла потреба у працівниках за такими професіями: вантажники, оцинковувачі, травильники, комірники, фрезерувальники, слюсарі-ремонтники та інші.
У даному заході взяли участь директор центру зайнятості Любов Красова та  представники роботодавця, а саме – директор Юрій Давидюк, начальник цеху Віталій Шинкаренко та начальник відділу кадрів Ніна Зоріна.
Відкрила захід директор центру зайнятості Любов  Красова, яка проінформувала присутніх про стан ринку праці міста та району та про основні послуги служби зайнятості.
Директор Юрій Давидюк та начальник цеху Віталій Шинкаренко розповіли присутнім   про діяльність підприємства, умови праці та рівень заробітної плати. Захід сприяв прямому контакту тих хто пропонує роботу та тих хто її шукає.    Перевага презентації це можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, з’ясувати всі питання, що виникають у людини під час індивідуальної співбесіди.  Саме цим і скористалися 24 учасники заходу. Під час активного діалогу з представниками роботодавця шукачі роботи отримали відповіді на всі питання, які їх найбільше цікавили.