Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!За пошуком роботи на «ярмарок вакансій»

Головна мета служби зайнятості - сприяти працевлаштуванню незайня­того населення - може бути реалізова­на завдяки тристоронній взаємодії: безробітний - служба зайнятості -роботодавець.
Для зближення кадрових служб підприємств і безробітних, більш оперативного і якісного вирішення питання пошуку роботи цен­тром зайнятості 14.03.2018 року проводився  ярмарок  вакансій, який дає змогу заповнити певну кількість поданих вакансій.
           В ході заходу представники підприємств проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали  їх умовами праці, соціальними пільгами і гарантували достойний  рівень заробітної плати. Фахівцями  центру зайнятості були створені всі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватися та задовольнити свої потреби.
В ярмарку вакансій  взяли участь представники кадрових служб підприємств міста Переяслава-Хмельницького: ТОВ «НУС», КП Переяслав-Хмельницьке ВУКГ, ТОВ «Завод металовиробів «Вертикаль»,  ФОП Коливошко В.І. та ТОВ ДОЗ СТ «Славутич». Також на ярмарку вакансій був присутній представник Державної прикордонної служби України – старший офіцер з добору окремого регіонального центру комплектування  майор Шевченко Марія Петрівна, яка ознайомила безробітних з умовами військової служби за контрактом.   
На ярмарку вакансій всього було представлено 178 вакансій від 64 роботодавців  міста та району.
У заході взяло участь 161особа.
Нині на ринку праці Переяславщини існує попит на такі професії та спеціальності: лікарі, швачки, водії автотранспортних засобів, продавці, садчики, виставники, листоноші, двірники, вантажники, звірівники,  фрезерувальники, трактористи та інші.
Працюючи як посередник на ринку праці, служба зайнятості намагається  задовольнити потреби не тільки роботодавців, але і найманих працівників. Людина, яка звертається до центру зайнятості, не завжди вміє правильно оцінити свій кваліфікаційний досвід, не впевнена у своїх професійних якостях, тому фахівці на семінарах навчають як краще представити себе роботодавцю, назвати свої якості, не розгубитися та додати впевненості під час співбесіди.