Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Профорієнтаційний захід для ліцеїстів

Переяслав–Хмельницьким міськрайонним центром зайнятості  в рамках загальнообласної акції «Живи та працюй в Україні»,  4 квітня 2018 року, було проведено профорієнтаційний захід  «Крок у професійне майбутнє».
Захід відбувся з ліцеїстами 9 класу, Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату «Патріот». Заклад має військово–спортивний профіль  і більшість дітей даного закладу  вже замислились про спеціальності, пов’язані з військовою справою.
Але не лише цивільних, а й  військових професій та спеціальностей наскільки багато, що з ними теж потрібно розібратись щоб визначитись.
Тому для того щоб допомогти дітям у професійному самовизначенні  фахівець служби зайнятості ознайомила із реаліями та перспективами сучасного ринку праці та його вимогами до працівників, світом професій та видами професійної діяльності.
Майбутні випускники розглянули формулу вибору професії «Хочу – Можу – Треба» та обговорили основні помилки, які виникають при виборі професії. Також було проведено тестування для учнів  за методикою Клімова.
Результати тестування, провідний фахівець з профорієнтації Оксана Мороз, обговорила разом із дітьми і навела приклад, що  якщо за результатами тестування, вам подобається все технічне і ви відмінно в цьому розбираєтеся, то можна піти вчитися на військово-технічні спеціальності. З технічною освітою ви зможете працювати оптиком-механіком, монтажником зв’язку, військовим інженером, телеграфістом.
Байдужі до виду крові і відчуваєте співчуття до хворих? Зможете вибрати спеціальності, пов’язані з медициною. Наприклад, військовий лікар і медсестра.
Якщо ви відчуваєте потяг до географії, любите природу, то перед вами відкритий шлях у професію синоптика, метеоролога.
Любите креслити і у вас це чудово виходить - ви зможете стати картографом, який теж дуже необхідний у військовій сфері. Карти потрібні різні: і військові, і кліматичні, географічні, історичні та багато інших.
Завершальною сторінкою заходу стало запрошення всіх бажаючих  до центру зайнятості на профдіагностичне тестування за допомогою АРМ «Профконсультант», щодо виявлення своїх професійних схильностей.