Військова частина А2399 (навчальний центр) запрошує бухгалтерів на службу за контрактом

В рамках проведення загальнообласної акції «Живи та працюй в Україні» 11 квітня 2018 року у приміщенні   Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості за участі  Військової частини А2399, була проведена презентація роботодавця для безробітних та студентів місцевого вишу.

У даному заході взяли участь директор центру зайнятості Любов Красова,  представник роботодавця, а саме помічник командира частини з фінансово-економічної роботи – начальник фінансово-економічної служби  Ярослав Прокопенко, заступник декана фінансово-гуманітарного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» Анатолій Овсієнко та студенти випускових курсів.

Відкрила захід директор центру зайнятості Любов  Красова, яка проінформувала присутніх про стан ринку праці міста та району та про основні послуги служби зайнятості.

Помічник командира частини з фінансово-економічної роботи –начальник фінансово-економічної служби Ярослав Прокопенко зазначив, що на даний час формується військова частина і тому на сьогодні виникла термінова потреба в укомплектуванні вакансій за такими посадами: провідний бухгалтер, бухгалтер першої та другої категорії. Під час презентації ознайомив присутніх зі специфікою роботи, особливостями прийому на роботу, умовами праці, графіком роботи та розміром грошового забезпечення.

Перевага презентації це можливість для по шукачів роботи безпосередньо зустрітися з роботодавцем, з’ясувати всі питання, що виникають під час індивідуальної співбесіди. Саме цим і скористалися учасники заходу. Під час активного діалогу з представником  роботодавця, шукачі роботи отримали відповіді на всі питання, які їх найбільше цікавили.