Гранти проекту Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ, IOM Ukraine) на розвиток самозайнятості та підприємництва місцевими мешканцями та ВПО (Київ та Київська обл.)

До уваги бажаючих отримати міжнародну допомогу на розвиток самозайнятості та мікропідприємництва.

Наразі Громадська спілка «Донбас» в якості виконавчого партнера розпочинає реалізацію Проекту МОМ «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який здійснюється за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ:

• Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають в усіх областях України
  • Місцеві мешканці з усіх областей України (територія, підконтрольна уряду України)
  • Віком від 18 до 60 років

У РАМКАХ ПРОЕКТУ ЗАПЛАНОВАНО

ЕТАП І. ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ

Самозайнятість

Мікропідприємництво

План тренінгу:

• Аналіз ринку, основи маркетингу, просування товарів та послуг.
  • Започаткування підприємництва: ресурси, мотивація, ідеї.
  • Юридичні аспекти приватного підприємництва.
  • Планування фінансів.
  • Основи бух. обліку та податкової звітності.
  • Як підготувати бізнес план.

План тренінгу:

• Аналіз ринку, маркетинг та просування товарів чи послуг.
  • Юридичні аспекти приватного підприємництва.
  • Планування фінансів.
  • Нюанси бух. обліку та податкової звітності.
  • Як підготувати бізнес-план.

Вимоги до учасника:

Вже розпочав або хоче стартувати власний бізнес. Перевага надається в першу чергу особам без постійного місця працевлаштування

Вимоги до учасника:

Має досвід підприємницької діяльності, активний бізнес, наявне свідоцтво ФОП, ПП чи ТОВ (одноосібним власником якого є заявник) з реєстрацією до 31 грудня 2016 року. Грант надається на розширення наявного бізнесу

Група формується з 25 учасників (з них щонайменше 50%– ВПО)

ЕТАП ІІ.  ПРИВАТНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану.

ЕТАП ІІІ. ЗАХИСТ БІЗНЕС-ПЛАНІВ

Учасник зробить коротку презентацію бізнес-плану перед комісією МОМ. Рішення про виділення гранту буде ухвалено залежно від результатів захисту.

ЕТАП ІV. НАДАННЯ ГРАНТІВ*

Для учасників, які успішно захистили бізнес-плани, буде виділено грант на започаткування або розширення власної справи.

Група

«САМОЗАЙНЯТІСТЬ»

Група

«МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВО»

Розмір гранту: обладнання вартістю до €650

Розмір гранту: обладнання вартістю до €2,500

Призначення:

обладнання, інструменти, меблі тощо

на закупівлю витратних матеріалів може бути використано до 10% від суми гранту

Призначення:

обладнання, інструменти, меблі тощо

на закупівлю витратних матеріалів може бути використано до 10% від суми гранту

Грант не фінансує:

• Оренду приміщення чи обладнання;
  • Купівлю вживаного обладнання чи транспортних засобів;
  • Послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо);
  • Купівлю тварин чи саджанців.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОЕКТУ

Необхідно заповнити анкету учасника проекту разом з консультантом виконавчого партнера – Громадської Спілки "Програма сприяння відродженню та інтеграції сходу України "Донбас":

Кузнецова Крістіна

095-890-57-03

та надати (надіслати) копії (чіткі скани, фото) наступних документів:

- паспорту

- ідентифікаційного коду

- довідки ВПО (для переселенців).

- свідоцтва про реєстрацію (або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців) (за наявності)

*Відбір відбувається на конкурсній основі – заповнення анкети не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ для особистого інтерв’ю. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.