Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Кухарі готові приступити до роботи

15 травня 2018року У ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницькому ЦПТО»  відбувся випускний екзамен для 13слухачів з числа безробітних за професією кухар. Навчання безробітних проводилось на замовлення роботодавців району та міста: ПП «Ані»,  ПП «Соснова», ФГ «Волошка», ПП «Земля Переяславщини» та інших.
Кухар – без перебільшення – особа, що персонально створює половину успішного іміджу будь-якого закладу громадського харчування.Тому страва має бути не лише смачною та поживною, але й творчо виконаною і віртуозно оформленою. Кухар повинен постійно навчатися, розвиватися, практикуватися і вдосконалюватися. В навчальному закладі створені усі умови для ефективної підготовки кухарів: високий рівень викладання, хороша  матеріально-технічна база, добрі партнерські відносини з багатьма роботодавцями міста  в плані проведення виробничої практики. Це дало безробітним можливість оволодіти певними навичками роботи в умовах реального виробництва.
Майбутні кухарі представляли свої екзаменаційні роботи - майстерно приготовлені та вишукано оформлені страви, розповідали про основні прийоми та тонкощі рецептури .
Члени кваліфікаційної комісії дегустували кожну страву, задавали питання професійного характеру та надавали корисні поради випускникам на майбутнє. Майстер виробничого навчання Вікторія Колоткова відмітила, що слухачі з числа безробітних громадян, більш відповідальні, ініціативні та зацікавлені в процесі навчання. І це не дивно, тому що вони свідомо погодились отримати професію і бажають бути конкурентоспроможними на ринку праці.
Фахівець центру зайнятості  побажала кухарям швидкої реалізації своїх талантів та успішного працевлаштування.
 
Шановні роботодавці! Якщо вам потрібні активні кваліфіковані працівники звертайтесь до центру зайнятості.