Співпраця служби зайнятості з об’єднаними територіальними громадами продовжується

На виконання Угоди про спільну діяльність між Переяслав-Хмельницьким міськрайонним центром зайнятості та Студениківською сільською радою  (ОТГ) та відповідно до затвердженого графіка відвідувань на 2018 рік  29 травня відбувся черговий виїзд фахівців  Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості до сільської ради.
Під час виїзного заходу на території сільської ради, до фахівців служби зайнятості звернулося 6 жителів громади, які мали змогу отримати інформаційно-консультаційні послуги, щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів;  інформацію про наявні актуальні вакансії в Переяслав-Хмельницькому центрі зайнятості та за його межами.