Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Семінар для клієнтів Переяслав-Хмельницького міськрайонного відділу з питань пробації на тему: «Допомога в працевлаштуванні»

З метою соціальної адаптації та повернення до повноцінного життя
12 липня 2018року в Переяслав-Хмельницькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся захід за участі осіб, які засуджені до покарань не пов’язаних із позбавленням волі. На заході були присутні представники Переяслав-Хмельницького міськрайонного відділу з питань пробації підполковник внутрішньої служби кримінально-виконавчої інспекції Василь Паламарчук, фахівець з питань соціальної роботи з суб’єктами пробації Олександр Олешко та інспектор відділу з питань пробації Людмила Тихонова,   фахівці  Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості,  директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Елла Смаль.
 Під час зустрічі особливу увагу зосередили на важливості усвідомленні правових та соціальних норм, які є успішною нормою ресоціалізації
         Заступник директора Переяслав-Хмельницького МРЦЗ Любов Томченко ознайомила присутніх з послугами, які надає служба зайнятості, з актуальними вакансіями, вимогами роботодавців до претендентів на вакантні місця. Відвідувачі отримали поради щодо складання  резюме та можливості професійного навчання. Кожному, хто звертається до центру зайнятості допоможуть знайти роботу – тимчасову або постійну, взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру, пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію.
         Всі учасники заходу отримали вичерпні відповіді на свої запитання та отримали інформаційні буклети щодо послуг державної служби зайнятості.