01 серпня 2018 року у приміщенні Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості відбувся «міні-ярмарок вакансій»  для безробітних та шукачів роботи.

У даному заході взяли участь заступник директора центру зайнятості Любов Томченко,  представники роботодавців, а саме спеціаліст сектору кадрового забезпечення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Наталія Миколаєва, командир взводу 4 роти Батальйону поліції особливого призначення Владислав Разманов та безробітні.

Під час проведення заходу представники роботодавців ознайомили присутніх зі специфікою роботи в поліції, особливостями прийому на службу, змінами, які відбулися у правоохоронній системі, перевагами, а також наголосили на важливості зазначеної служби, що полягає, в першу чергу, на відповідальності за життя громадян і правопорядку в країні.

Учасники заходу цікавились умовами праці та її оплати, знаннями та навичками, які необхідні для роботи в поліції, деталями прийому на службу. Також безробітні взяли активну участь у дискусії щодо переваг та недоліків роботи поліції, а також мали можливість отримати індивідуальні консультації з питань, які їх цікавили.

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав – Хмельницького міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Шевченка, 23, каб№ 14, телефони для довідок (04567)5-16-82, (04567)5-53-95