Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Міні-ярмарок вакансій

03 жовтня 2018 року у приміщенні Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості за участі міжнародної компанії «ФМ Ложістік Дніпро», був проведений міні-ярмарок вакансій для безробітних та шукачів роботи.
Захід мав на меті ознайомити присутніх громадян, які проживають на території міста Переяслава-Хмельницького та Переяслава-Хмельницького району з вакансіями , які потребують укомплектування.
Менеджер з персоналу  компанії  «ФМ Ложістік Дніпро» Олена Стоєва презентувала підприємство та  розповіла присутнім про діяльність компанії, умови праці, графік робот та розмір заробітної плати. На сьогоднішній день підприємство має потребу в підборі працівників на посади: оператор комп’ютерного набору, вантажники, комплектувальники, контролери -приймальники. Захід сприяв прямому контакту тих хто пропонує роботу та тих хто її шукає. Під час зустрічі присутнім було запропоновано заповнити анкети.
Із особами, яких зацікавила дана робота було проведено особисті співбесіди. В результаті даного заходу 5 осіб з числа безробітних зацікавилися даною пропозицією. Всього у заході прийняло участь 57 осіб, які бажають знайти  роботу.
Представник «ФМ Ложістік Дніпро» подякувала працівникам центру зайнятості за організовану та результативну зустріч.