ВІДБІРКОВИЙ ЕТАП ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОГО КОНКУРСУ «ОБЕРИ МАЙБУТНЄ»

Відповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 04.07.2018  року,  Переяслав – Хмельницьким міськрайонним центром зайнятості спільно з відділом освіти Переяслав – Хмельницької РДА та Будинком дитячої та юнацької творчості відділу освіти Переяслав – Хмельницької РДА, 24 жовтня 2018 р.  в приміщенні Переяслав-Хмельницького районного будинку культури відбувся перший  відбірковий етап  профорієнтаційного  змагально-мотиваційного заходу серед учнівський команд «Обери майбутнє», Переяслав – Хмельницького району.
В заході прийняло участь 2 команди: команда «IQ 89» - Гайшинського НВО та команда «Смайл», Стовп’язької ЗОШ, яка представляла Дівичківське ОТГ.
За умовами конкурсу, команди-учасники повинні були презентувати професій актуальні на регіональному ринку праці. До уваги журі та глядачів були представлені професії «вчитель», «військовий», «фармацевт», «охоронник», «бариста».
Зокрема, команди-учасниці заходу «Обери майбутнє» змагаються  конкурсах «Візитівці», «Конкурсі капітанів», «Музичному конкурсі»
Фавориткою глядацької зали стала команда «IQ 89» - Гайшинського НВО.
Але за рішенням компетентного журі, до складу якого увійшли представники центру зайнятості, Переяслав – Хмельницької районної адміністрації, районного відділу освіти,  відділу культури , центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Переяслав – Хмельницької РДА, переможцем першого відбіркового епапу  гри стала команда «Смайл» Стовп’язької ЗОШ, яка візьме участь обласному півфіналі.
По завершенню гри команди отримали грамоти за активну участь і кожен учасник команди, грамоту за особистий внесок у розвиток професійної орієнтації учнівської молоді. Команда переможець була нагороджена сертифікатом на подарунки, учасники команди  зможуть їх отримати на обласному півфіналі.