Профінформаційний семінар на тему: «Організація роботи з надання послуг служби зайнятості та шляхи соціальної підтримки та адаптації осіб, що засуджені до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі»

З метою соціальної адаптації та повернення до повноцінного життя
21 листопада 2018року в приміщенні Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар для клієнтів Переяслав – Хмельницького міськрайонного відділу з питань пробації.
Мета заходу – надання профінформаційних консультацій для засуджених громадян, які потребують особливої уваги з боку служби зайнятості, та соціальних партнерів.
У заході взяли участь: директор філії Любов Красова, представники Переяслав-Хмельницького міськрайонного відділу з питань пробації, підполковник внутрішньої служби кримінально-виконавчої інспекції Василь Паламарчук, фахівець із соціальної роботи Людмила Тихонова, заступник директора Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Ірина Пурденко, фахівець із соціальної роботи Переяслав-Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Майя Погребна, начальник  відділу обслуговування громадян Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України - Ніна Бурчик, голова правління міськрайонногої організації «За здорову націю- духовно, душевно, фізично» Володимир Аніщенко.
Під час семінару, який пройшов у формі діалогу, кожен присутній, зміг отримати відповіді на свої запитання, які стосувалися реєстрації в центрі зайнятості та пошуку роботи, змін у пенсійному забезпеченні, про роботу громадських організацій.
Найефективнішим засобом попередження правопорушень громадян є їхня легальна зайнятість. Тому учасники заходу намагалися знайти шляхи залучення цієї категорії громадян до суспільно корисної праці, легального працевлаштування та психологічної підтримки.